Napísali o nás

12. júla 2023

MY Žilina - sme.sk

Žilinská univerzita v Žiline ocenila sedem najlepších diplomových prác študentov .

12. júla 2023

21. novembra 2022

MY Kysuce - sme.sk

Pilot Daniel Jašurek: "Kokpit lietadla je najkrajšia kancelária na svete".

22. septembra 2021

Hospodárske Noviny

Mladá Slovenka pilotuje Boeing

22. septembra 2021

4/2018

Letectví a Kozmonautika

Tisícky odborníkov vyšli do praxe za viac ako polstoročie zo Žilinskej univerzity v Žiline. Absolventi Katedry leteckej dopravy sa uplatnili v leteckých spoločnostiach, vo výrobných firmách či vo vede a výskume doma i v zahraničí.

4/2020

#FUTURE PODCASTY

"Lietanie je o sebadisciplíne, nepodstatné myšlienky musím zahnať"
Odkaz na podcast

4/2020

1/2018

Spravodajca UNIZA - univerzitný časopis

"Má hodnosť kapitána a na nebi svoju hviezdu. K lietaniu sa dostal cez zlomeninu nohy a už nikdy netúžil robiť nič iné. Po vysokej škole chcel pracovať v Československých aerolíniách, ale rozmyslel si to a na desiatky rokov sa upísal vzdelávaniu budúcich letcov. O výcviku pilotov, Letisku Žilina, ale aj o karamboloch vo vzduchu sme sa rozprávali s prof. Ing. Antonínom Kazdom, CSc."

3/2017

Letectví a Kozmonautika

Vzdelávanie má ísť s dobou - Vedúci Katedry leteckej dopravy prof. Ing. Andrej Novák, PhD.

3/2017

12/2014

Letectví a Kozmonautika

Univerzita pre let do života.

10-11/2021

Spravodajca UNIZA - univerzitný časopis

ZLATÉ KRÍDLA ZÍSKAL ING. FRANTIŠEK JŮN, CSC.

10-11/2021

Estavisa

Cesta do USA - Ako sa stať profesionálnym pilotom

Trend